Aktoriaus Babak Hamidian nuotrauka

Babak Hamidian

1980-08-30 | 43m. | Mergelė

Babakas Hamidianas (بابک حمیدیان) gimė Teherane. Jis yra įgijęs scenos menų laipsnį Islamo Azado universitete. Jo pirmoji aktorinė patirtis buvo spektaklyje. Susipažinęs su Atila Pesiani, jis prisijungė prie Play Teatro trupės. 2003 m. jis debiutavo filme „Qadamgah“. 2004 m. Babakas Hamidianas buvo nominuotas Irano kino šventės apdovanojimui už geriausią antro plano aktorių už filmą „Didysis būgnas po kaire koja“. Jis gavo Irano kino šventės apdovanojimą už geriausią antro plano aktorių už filmą „The Loose Rope“. Jis taip pat pasirodė tokiuose filmuose kaip „Didysis būgnas po kaire koja“, „Dievas yra arti“, „Su kitais“, „Neapykanta“, „Tylos merginos neverkia“, „Pasakos“, „Žuvies mirtis“, „Huseinas, kuris pasakė ne“, „Gerbianti šeima“, „Vidurinio aukšto gyventojas“, „Che“, „Paat“, „Aš esu Diego Maradona“, „Mano pavojingo proto išpažintis“, „Asmens sargybinis“ ir „Praša“. Scenoje jis taip pat žinomas dėl „Makbeto“, „Requiem for Libricide“ ir „We Came You Were Not There We Left“.

Geriausi aktoriaus(-ės) Babak Hamidian filmai

Moterys
N-7
IMDb 5
Moterys
The Women
2008

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt