Aktoriaus 2 Chainz nuotrauka

2 Chainz

1977-09-12 | 46m. | Mergelė

Tauheedas Eppsas, profesionaliai žinomas kaip 2 Chainz, yra amerikiečių reperis. Gimęs ir užaugęs Koledžo parke, Džordžijos valstijoje, jis iš pradžių sulaukė pripažinimo už tai, kad kartu su savo ilgamečiu draugu ir bičiuliu reperiu Earlu „Dolla Boy“ Conyersu priklausė pietų hiphopo duetui „Playaz Circle“. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio 2 Chainz, licencijuotas pagal CC-BY-SA, visas Vikipedijos bendradarbių sąrašas.

Geriausi aktoriaus(-ės) 2 Chainz filmai

Vykdytojas
The Enforcer
2022

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt