Aktoriaus Jamie Draven nuotrauka

Jamie Draven

1979-05-14 | 45m. | Jautis

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos Jamie Draven (g. Jamie Donnelly, 1979 m. gegužės 14 d.) yra anglų aktorius, kurio karjera filmuose ir televizijoje prasidėjo 1998 m. Viena iš pirmųjų jo reikšmingų vaidmenų buvo vyriausiasis Billy brolis Tony 2000 m. populiariame filme Billy Elliot ir Jamie Dow. Ultimate Force. Iš pietinio Mančesterio rajono Vytenšave jis yra jauniausias iš trijų brolių (jo motina yra Kath, o kiti sūnūs yra Johnas ir Jasonas). Ankstyvame gyvenime jis galvojo tapti futbolininku, tačiau būdamas 16 metų atkreipė dėmesį į vaidybą. Vėliau persikėlė į Londoną, kad įgyvendintų savo aktorinius siekius, nors neturėjo teatrinio išsilavinimo ir CV. Pakeitęs savo vardą į Jamie Draven, jam buvo 19 metų ir jam buvo skirtos vos kelios nedidelės dalys, kai laimėjo pagrindinį vaidmenį 1999 m. Granados televizijos dramoje „Drugelių kolekcionieriai“. Jis keletą kartų dirbo su aktore Alex Reid, įskaitant „Ultimate Force“ 1 ir 2 serijas, 2 „Mobile“ seriją ir „Jetsam“. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Jamie Draven, licencijuotas pagal CC-BY-SA, visas Vikipedijos bendradarbių sąrašas.

Geriausi aktoriaus(-ės) Jamie Draven filmai

Bilis Eliotas
Billy Elliot
2000

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt