Aktoriaus Zabou Breitman nuotrauka

Zabou Breitman

1959-10-30 | 64m. | Skorpionas

Zabou Breitman (g. Isabelle Breitman; 1959 m. spalio 30 d.), arba tiesiog Zabou, yra prancūzų aktorė ir režisierė. Ji yra aktorių Jeano-Claude'o Deret ir Céline Léger dukra. Būdama ketverių metų ji pasirodė pirmame filme. Nuo 1981 m. Zabou vaidino dešimtyse vaidmenų filmuose, televizijos filmuose ir teatruose. 2001 m. ji debiutavo kaip režisierė su filmu „Se suvenir des belles choses“, už kurią laimėjo Cezario apdovanojimą už geriausią debiutą. 2012 m. ji dalyvavo Rendez-vous en terre inconnue. Zabou su skulptoriumi Fabienu Chalonu turi du vaikus: Anną (1990) ir Antoniną (1993). Šaltinis: straipsnis „Zabou Breitman“ iš Vikipedijos anglų kalba, licencijuotas pagal CC-BY-SA 3.0.

Geriausi aktoriaus(-ės) Zabou Breitman filmai

Pirmoji Tavo Likusio Gyvenimo Diena
The First Day of the Rest of Your Life
2008
Jis Ir Ji
Mr. & Mrs. Adelman
2017

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt