Mr. & Mrs. Adelman
Metai
2017
Trukmė
2h. 0min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Nicolas Bedos
Aktoriai
Šalis
Belgium,France

Filmas: Jis Ir Ji (2017)

Mr. & Mrs. Adelman

Viktoras – talentingas pradedantis rašytojas, Sara – intelektualė, klasikinės literatūros magistrė, o jų bendra silpnybė – Džoisas ir Dostojevskis. Jie buvo laisvi ir nerūpestingi, kol atsitiktinai susitiko bare ir įsimylėjo vienas kitą. Pasiturinti tradicinė Viktoro šeima nepritaria jo gyvenimo pasirinkimui ir vieną dieną nusprendžia nutraukti su juo santykius, kartu ir neremti finansiškai. Tačiau jaunuoliai pasiryžę pasipriešinti likimui ir bet kokia kaina kovoti už savo meilę ir nepriklausomybę. Jų santykiai tęsėsi ilgus 45 metus ir dažnai susidurdavo su dar didesniais iššūkiais. Kaip jie susidoros su sėkme, turtais ir banaliu nuoboduliu? Kas viską gaus, o kas liks šešėlyje? Vienos šeimos istorija apie didelę meilę saulės nutviekstų Paryžiaus bulvarų fone. Filmas nominuotas 2 "Cezariams". Be jų, dar 3 kino nominacijos. Apdovanotas Hamptono kino festivalyje.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, Drama, Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt