Aktoriaus Thuy Thu Le nuotrauka

Thuy Thu Le

1966-08-23 | 57m. | Liūtas

Thuy Thu Le gimė 1966 m. rugpjūčio 23 d. Saigone, Vietname. Ji yra aktorė, žinoma dėl karo aukų (1989). Berklio universiteto absolventas, atradęs Brianas De Palma. Iš vietnamiečių paveldo, užaugo ir mokėsi Amerikoje, po to, kai jos tėvai karo metu paliko Saigoną. Laimingai pasitraukė iš aktorystės ir gyveno kaip žmona/mama/mokytoja San Franciske, Kalifornijoje.

Geriausi aktoriaus(-ės) Thuy Thu Le filmai

Karo aukos
N-14
IMDb 7.1
Karo aukos
Casualties of War
1989

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt