Aktoriaus Anya Anya nuotrauka

Anya Anya

1976-02-17 | 48m. | Vandenis

Anya Wu gimė 1976 m. vasario 17 d. Taivane. Būdama 6 metų ji kartu su šeima persikėlė į JAV. Ji užaugo Niujorke, o įrašų kompanija atrado, kad ji tapo dainininke grįžusi Taivane. Kai ji buvo Taivane ir ruošėsi savo albumo išleidimui, Anya tapo pirmąja mergina DJ Taivano klubuose. Ji sulaukė didelio žiniasklaidos dėmesio, net Honkongo žiniasklaidos. Sulaukęs tiek daug visuomenės dėmesio, jos interviu žurnale patraukė režisieriaus Jingle Ma dėmesį, kuris įtikino filmų gamybos, platinimo ir parodų bendrovę „Golden Harvest“ perkelti ją į Honkongą ir su ja pasirašyti. Deja, kol jie ją surado, jis jau buvo pradėjęs „Moi Moi Cha“ – filmą, kuriame jos norėjo. Taigi jos debiutinis filmas tapo „Born To Be King“ – paskutine serialo „Young & Dangerous“ dalimi, kaip Jordano Chano žmona Nanako. Persikėlus į Honkongą, Anyos profilis sparčiai išaugo su Golden Harvest paramos. Nuo to laiko ji atliko didesnius vaidmenis keliose studijos pastangose ​​po tūkstantmečio. Ji pasirodė kaip viena iš daugelio Ekin Cheng merginų filme „Tik blogiems berniukams“ ir 2001 m. vaidino labiau į veiksmą orientuotus vaidmenis dviejuose karštuose veiksmo filmuose. „Sharp Guns“ ir 2002 m., kur jos „Fire Ghost“ grėsė Stephenui Fungui ir Nicholasui Tse. Ji tapo viena geriausių būsimų aktorių Honkonge ir Taivane, o savo neabejotinai nuostabia išvaizda taip pat papuošė daugybę žurnalų viršelių, spausdintų skelbimų ir TV laidų abiejuose regionuose. 2002 m. Anya pradėjo kurti filmo „Nuogas žudikas“ „perdarymą / tęsinį“, pavadintą „Nuogas ginklas“ kaip Kat, geriausia Maggie Q veikėjos Charlene draugė. Ji taip pat neseniai dirbo HK scenos spektaklyje Glengarry Glenross, kuriame ji ėmėsi sudėtingo Blake'o vaidmens, kurį visada vaidino vyras. Bilietai buvo išparduoti ir reikėjo pridėti dar vieną dieną. Vėliau ji vaidino Tsui Hark trileryje „Vampyrų medžiotojai“ kaip Sasa. Likvidavus „Golden Harvest“ talentų agentūrą, Anya nusprendė grįžti į gimtąjį Taivaną ir ten paeksperimentuoti su kai kuriais televizijos serialais. Ten ji vaidino televizijos seriale „Pink Godfather“, taip pat Taivano „Sekso ir miesto“ versijoje, kurioje vaidino „Samantha“. Pabuvusi ten metus, ji suprato, kad vis dar daugiau dėmesio skiria filmams, ir nusprendė prisijungti prie aršios konkurencijos, bet augančios Kinijos pramonės. Laisvai kalbanti kinų ir anglų kalbomis, jos dabartiniai darbai yra sukurti kartu su Kinija ir užsienio gamybos įmonėmis.

Geriausi aktoriaus(-ės) Anya Anya filmai

Vampyrų era
N-14
IMDb 4.7
Vampyrų era
The Era of Vampires
2003

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt