Aktoriaus Harriet Andersson nuotrauka

Harriet Andersson

1932-02-14 | 92m. | Vandenis

Iš Vikipedijos, laisvosios enciklopedijos. Harriet Andersson (g. 1932 m. vasario 14 d., Stokholmas) yra švedų aktorė, žinoma už Švedijos ribų kaip vienos iš režisieriaus Ingmaro Bergmano akcijų bendrovės dalis. Ji dažnai vaidino impulsyvius darbininkų klasės personažus ir greitai susikūrė ekrane reputaciją dėl savo jaunatviško, nepretenzingo, pilna lūpų jausmingumo. Ji niekina makiažo naudojimą. Aprašymas aukščiau iš Vikipedijos straipsnio Harriet Andersson, licencijuota pagal CC-BY-SA, visas bendradarbių sąrašas Vikipedijoje​

Geriausi aktoriaus(-ės) Harriet Andersson filmai

Dogvilis
Dogville
2003

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt