Aktoriaus Serge Reggiani nuotrauka

Serge Reggiani

1922-05-02 - 2004-07-22 | 82m. | Jautis

Serge'as Reggiani (1922 m. gegužės 2 d. – 2004 m. liepos 23 d.) – italų kilmės prancūzų dainininkas ir aktorius. Jis gimė Reggio Emilia, Italijoje, o būdamas aštuonerių su tėvais persikėlė į Prancūziją. Daugelį metų jis kovojo su alkoholizmu, kurį iš dalies lėmė jo sūnaus Stephano savižudybė 1980 m. Baigęs aktorinę mokyklą (Conservatoire des arts cinématographiques) jį atrado Jeanas Cocteau ir pasirodė karo laikų spektaklyje „Baisūs tėvai“ („Baisūs tėvai“). Antrojo pasaulinio karo metu jis paliko Paryžių ir prisijungė prie prancūzų pasipriešinimo. Jo pirmasis pilnametražis filmas pasirodė 1946 m. ​​su vaidmeniu Les portes de la nuit ("Nakties durys"). Vėliau jis vaidino 80 filmų, įskaitant „Casque d'or“, „Les Misérables“ (1958), „Tutti a casa“, „Le Doulos“, „Il Gattopardo“, „La terrazza“, „Pianistas“ (1998). Nepaisant to, kad su savo aktorine karjera niekada nepasiekė viršūnės, 1959 m. jis triumfavo teatre, vaidindamas Jeano Paulo Sartre'o pjesėje „Altonos sesuo“. Tačiau tuo tarpu 1965 m. jis pradėjo antrąją dainininko karjerą (43 m.), padedamas Simone Signoret ir jos vyro Yves'o Montando, o vėliau su prancūzų diva Barbara. Reggiani tapo vienu iš labiausiai pripažintų prancūzų „Chanson“ („daina“) atlikėjų ir, nors jam buvo 40-ies, jo atšiaurus įvaizdis padarė jį populiariu tiek jaunų, tiek vyresnio amžiaus klausytojų. Tarp žinomiausių jo dainų yra Les loups sont entrés dans Paris ("Vilkai įžengė į Paryžių") ir Sarah ("La femme qui est dans mon lit") ("Moteris, kuri yra mano lovoje"), pastarąją parašė Georges'as Moustaki. Tačiau vienas iš jo nuolatinių dainų autorių per visą karjerą buvo Borisas Vianas (Le Déserteur, Arthur où t'as mis le corps, La Java des bombes atomiques). Jo naujieji jaunieji gerbėjai susitapatino su kairiaisiais idealais ir antimilitarizmu, ypač per 1968 m. studentų maištus Prancūzijoje. Su amžiumi jis tapo vis labiau pripažintas kaip vienas geriausių prancūziško šansono interpretatorių, taip pat priartinantis prie savo klausytojų Rimbaud, Apollinaire ir Prévert poeziją. 1995 m. jis sugrįžo į dainavimo sceną ir surengė keletą koncertų, nepaisant pablogėjusios sveikatos ir asmeninių kančių, o paskutinis koncertas buvo surengtas dar jo mirties metais, 2004 m. pavasarį. Vėliau jis tapo tapytoju ir surengė keletą savo meno darbų parodų. Serge'as Reggiani mirė Paryžiuje nuo širdies smūgio, būdamas 82 metų, vieną dieną po kito žinomo prancūzų dainininko Sacha Distel mirties. Jis palaidotas Monparnaso kapinėse.

Geriausi aktoriaus(-ės) Serge Reggiani filmai

Vensanas
Vincent, Francois, Paul and the Others
1974

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt