New Order
Metai
2020
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Michel Franco
Aktoriai
Šalis
Mexico
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Nauja Tvarka (2020)

New Order

Netikėtai iš čiaupo pradedantis bėgti žalias vanduo tampa griūties ženklu prabangiose vestuvėse. Miestą staiga apima klasių kovos sukilimas, padėsiantis pagrindus žiauriam valstybės perversmui. Žiūrovas situaciją stebi geraširdės nuotakos, taip pat tarnų, ir palaikančių turtingą šeimą, ir ją smerkiančių, akimis. Marian ir Alano vestuvių ceremonija vyksta gražioje, modernioje viloje. Turtinguosius vis dažniau pasiekia pranešimai apie skurdžioje miesto dalyje kylančią smurto bangą. Buvusio darbuotojo, prašančio finansinės paramos žmonos operacijai, pasirodymas nupoliruoto rojaus erdvę pavers kruvinu košmaru. Visa šeima jo atsikrato taip, kaip moka geriausiai: pažemina ir duoda išmaldą. Išskyrus nuotaką Marian – ši nusprendžia padėti ir palieka savo vestuves. Tada į tebesitęsiančią puotą įsiveržia protestuotojai. Prasideda žemesnių klasių "revoliucija", vaizduojama kaip gyvuliškas kerštas. Chaosas tampa nevaldomas, plinta visur gatvėse ir paliečia kiekvieną Meksikos pilietį. Tačiau sukilimas greitai baigiasi, jį numalšina kariuomenė, jai į rankas patenka ir Marian. Moteris galiausiai nubaudžiama už tai, kad peržengė savo socialinės klasės nubrėžtas ribas. Filmas paveikiai perteikia neveiksmingos politinės sistemos žlugimą ir jos vietoje iškylantį dar žiauresnį režimą. Apdovanotas tarptautiniame Venecijos kino festivalyje Didžiuoju žiuri prizu "Sidabrinis liūtas", o režisierius Michelis Franco įvertintas specialiu apdovanojimu. Meksikos kino prizas už specialiuosius efektus. Apdovanotas Stokholmo ir Havanos kino festivaliuose. Iš viso 8 kino apdovanojimai ir 19 nominacijų. Rodytas Vilniaus "Kino pavasario" festivalyje.

Apdovanojimai
8 laimėjimai & 19 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Drama, Kriminalinis, Mokslinė fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt