Toff Guys
Metai
2020
Trukmė
1h. 53min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Guy Ritchie
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Džentelmenai (2020)

Toff Guys

Kriminalinė britų režisieriaus Gajaus Ričio (Guy Ritchie) komedija įtrauks į purviną nusikaltėlių, smurto ir apgavysčių liūną. Gimęs nepasiturinčioje šeimoje Mikis Pirsonas (Matthew McConaughey) išlošia tikroje loterijoje, kai jam paskiriama stipendija Oksfordo universitete. Čia jis pradeda marihuanos prekybos versliuką ir kiek prakutęs meta mokslus. Jaunuolis dabar tvirtai žino, ko nori iš gyvenimo. Prabėgus dešimtmečiams – narkotikų prekyba, vadovaujama Mikio, klesti. Ateina diena, kai Mikis nutaria parduoti išpuoselėtą verslą ir su mylima žmona Rozalinda pasimėgauti uždirbtais milijonais. Narkotikų imperiją ketina nupirkti amerikiečių milijardierius Metjusas Bergeris. Solidi 400 milijonų suma yra tikrai ne per didelė perimant milžinišką narkotikų gamybos ir platinimo tinklą. Tačiau apie planuojamą sandėrį sužino nusikalstamų gaujų vadeivos. Mikio laboratorijos tampa taikiniu, o jo gyvenimas – ištisa šantažo ir grasinimų virtine. Londone užverda tikras pragaras! Ar bus, kas iš jo ištrūks nenukentėjęs? Ir kam galiausiai teks toks gardus kąsnelis – Mikio narkotikų verslas?

null
null

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Kriminalinis, Veiksmo

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt