The Price Of Cheap
Metai
2021
Trukmė
1h. 20min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Barry Stevens
Šalis
Canada

Filmas: Pigumo Kaina (2021)

The Price Of Cheap

Filmas pasakoja apie šiuolaikinius vergus medvilnės apdirbimo ir tekstilės gamybos pramonėje, taip pat apie drąsius asmenis, nepailstamai kovojančius su žmonių, ypač vaikų, išnaudojimu darbui. Vienas jų – Josephas Rajas, vadovaujantis Indijoje įkurtai nevyriausybinei organizacijai TEST, kuri iš tekstilės gamyklų gelbėja pilnametystės nesulaukusias mergaites ir rūpinasi jų tolesniu švietimu. Filme atskleidžiami šiurpūs šiuolaikinės vergovės aukų pasakojimai ir keliamas ne tik gamyklų savininkų, prekės ženklų, bet ir vartotojų atsakomybės klausimas.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Documentinis

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt