6 Below: Miracle On The Mountain
Metai
2017
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Scott Waugh
Aktoriai
Šalis
United States of America

Žemiau 6. Kalno Stebuklas (2017)

6 Below: Miracle On The Mountain

Adrenalino trokštantis snieglentininkas ir buvęs ledo ritulio žaidėjas iškeliauja į Siera Nevados kalnus. Čia jį užklumpa didžiulė sniego audra ir atkerta nuo pasaulio. Buvusio sportininko laukia labai sunkus išbandymas, kuriame bus patikrinta jo ištvermė ir tikėjimas. Kaip išsikapanoti iš ledinio vandens, kaip elgtis sutikus vilkus ir kaip išsigelbėti, kai nežinai kelio namo ir neturi jokio ryšio su pasauliu? Panašu, kad šioje ekspedicijoje teks įveikti ne tik kalnus, bet ir vidinius demonus. Kokios senos psichologinės traumos iškils vienam kalnuose? Pagrindinį herojų Eriką suvaidino Joshas Hartnettas, žinomas iš filmų Juodojo vanago žūtis , Perl Harboras ir Nuodėmių miestas , o jo mamą Sjuzan vaidina Oskaro laureatė Mira Sorvino.

Žiūrėti per TV

Bus rodomas
Gegužė 29d. trečiadienis
21:00
Parodytas
Balandis 29d. pirmadienis
23:00

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt