Georgetown
Metai
2019
Trukmė
1h. 39min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Christoph Waltz
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Džordžtaunas (2019)

Georgetown

Ulrichas Motas, ekscentriškas ambicingas garbėtroška, Vašingtone veda turtingą, turinčią daug ryšių ir gerokai vyresnę našlę, kad įsilietų į aukštuomenę. Kai žmona namie randama negyva, jos duktė įtaria, kad Ulrichas galbūt yra visai ne tas, kuo dedasi. Vaidina Christophas Waltzas, Vanessa Redgrave, Annette Bening. Originalus pavadinimas "Georgetown".

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 27d. pirmadienis
03:15
Gegužė 26d. sekmadienis
01:40

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt