News from Planet Mars
Metai
2016
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dominik Moll
Aktoriai
Šalis
Belgium

Naujienos Is Marso Planetos (2016)

News from Planet Mars

Filme, pasitelkiant juodąjį humorą, puikius aktorius ir lašelį siurrealizmo, kuriamas naujas požiūris į šeimos vertybes. Penkiasdešimtmečio link artėjantis paprastas, geras ir negalintis atsisakyti ko nors prašomas Filipas Marsas stengiasi būti geru tėvu, buvusiu vyru, kaimynu, kolega ir broliu, tačiau visi, it susitarę, stengiasi išvesti jį iš pusiausvyros. Vyras dirba didelėje kompanijoje, kur jo pastangų nevertinantis viršininkas tik prideda papildomo darbo. Buvusi žmona Filipą niekina, vaikai laiko nevykėliu, sesuo dailininkė, pardavinėjanti didžiulius nuogų jų tėvų paveikslus. – nuobodžiu žmogumi, kolegos jį mato kaip žioplį, kuriam galima užkrauti savo nebaigtus darbus. Filipas išgyvena depresiją, kęsdamas giminaičių ir kolegų patyčias. Viršininko liepimu Filipas imasi prižiūrėti savo kolegą – psichiškai nestabilų nenuoramą genijų Žeromą, kurio poelgiai dažnai yra nesuprantami ir įžūlūs. Net blogiausiame sapne Filipas negali įsivaizduoti, kaip pasisuks įvykiai po to, kai Žeromas supažindins jį su savo drauge, pabėgusia iš psichiatrinės ligoninės. Taigi, nuobodus Filipo gyvenimas visiškai pasikeičia. Rodytas Vilniaus Europos šalių kino forume "Scanorama".

Apdovanojimai
1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt