Amundsen
Metai
2019
Trukmė
2h. 5min.
ilgas
Režisierius
Espen Sandberg
Aktoriai
Šalis
Czech Republic

Filmas: Amundsenas (2019)

Amundsen

Šiais laikais norvegų Arkties tyrinėtojo Roaldo Amundseno vardą žino beveik visi, nors yra nesutinkančių, kad būtent jis pirmasis įveikė pavojingą Šiaurės vakarų perėją ir pirmasis pasiekė Pietų ašigalį. Filme ne tik tiksliai atkuriamos garsiosios norvegų poliarinio tyrinėtojo ekspedicijos, Pietų ašigalio užkariavimas ir vėlesni jo žygiai Arktyje, bet ir tyrinėjama, koks žmogus Amundsenas buvo realybėje ir kas jam padėjo pasiekti tai, kas daugeliui atrodė neįmanoma. Apsėstas troškimo atrasti nepaliestas pasaulio žemes, jis leidosi į pavojingą žygį, kad taptų pirmuoju žmogumi, pasiekusiu Pietų ašigalį. Filme stebime įvairius jo gyvenimo įvykius, kurie užgrūdino ir suteikė fizinės stiprybės, tačiau palaužė jį psichiškai, paliko širdyje daug kartėlio, kurio niekada neatsikratė. Atskleidžiami jo sudėtingi santykiai su broliu Leonu, kuris iš dalies finansavo vėlesnes jo ekspedicijas, ir romano su kanadiete Bes Magids peripetijos. Amundsenas, bendraudamas su artimaisiais, dažnai elgėsi savanaudiškai ir negailestingai. Ne visada teisingai elgėsi ir ekspedicijose, kai prireikdavo greitos reakcijos. Suvoksime Amundseno pyktį dėl įžūlios britų reakcijos į tai, kad jis aplenkė Robertą Folkoną Skotą. Gerai sumontuotas, su išbaigtais vaizdo efektais filmas supažindina su įdomiomis žymaus Arkties tyrinėtojo biografinėmis detalėmis.

Apdovanojimai
3 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Istorinis, Nuotykių, Biografinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt