Good Morning Christmas!
Metai
2020
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Paul Ziller
Aktoriai
Alison Sweeney Marc Blucas Ian Collins Nicole Oliver Jillian Walchuck
Šalis
Canada

Linksmai Ir šviesiai! (2020)

Good Morning Christmas!

6.9
IMDb
1.7K balsų

Populiarios ryto laidos vedėjai Melisa (akt. Alison Sweeney) ir Brajanas (akt. Marc Blucas) yra tobula pora eteryje, tačiau visiškai negali vienas kito pakęsti už kadro. Vadovai skiria jiems užduotį apsilankyti Amalo miestelyje, kuris laimėjo Kalėdinį konkursą. Čia bus filmuojamas kelių dalių pasakojimas apie Kalėdines vietos tradicijas, o Melisa ir Brajanas bus pagrindiniai pasakotojai ir ekrane turės matytis abu. Dar nepradėjus filmavimo darbų, tarp kolegų užverda ginčas. Melisa darbus suplanuoja iki menkiausių detalių. Mergina dievina Kalėdas ir viską, kas su jomis susiję. Brajanas tikina, kad geros laidos pagrindas yra spontaniškumas ir puikiausi kadrai yra tie, kurių niekas neplanavo. Jis prasitaria, kad šventinis periodas yra jam labai skausmingas, nes vaikystėje teko sunkiai verstis ir pavydžiai stebėti, kaip kiti vaikai džiaugiasi dovanomis ir skanėstais. Atvirumo valandėlės suartina Melisą ir Brajaną. O po keleto dienų jie nuoširdžiai šypsosi į kamerą. Be krislelio apgaulės ir dirbtinumo! Kaip baigsis ši Kalėdinė užduotis? Ar merginą turintis Brajanas žengs lemtingą žingsnį ir pasirinks Melisą? Ir kokį norą miestelio žmonės išsakė Kalėdiniame norų laiške?

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt