The Nine Kittens Of Christmas
Metai
2021
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
David Winning
Aktoriai
Šalis
Canada

Devyni Kačiukai Kalėdoms (2021)

The Nine Kittens Of Christmas

Gražuolė Marlė svajones įgyvendina Majamyje, kur, baigusi veterinarijos rezidentūrą, drauge su mylimuoju Mailsu įkuria veterinarijos kliniką. Dėl beprotiško užimtumo ji daugiau nei ketverius metus nesulankė gimtinėje, bet šiais metais ji nutaria Kalėdas praleisti Džeimstaune. Paskutinę akimirką Mailsas atsisako vykti kartu. Šis sprendimas dar kartą patvirtina, kad santykiai tarp Marlės ir Mailso braška. Praleisdami begalę laiko, kaip verslo partneriai, jie nebeskiria dėmesio vienas kitam, kaip mylimieji. Džeimstaune Marlė sutinka savo jaunystės simpatiją Zacharį. Ugniagesiu dirbantis vaikinas netrukus kreipiasi į Marlę pagalbos. Prie gaisrinės tarnybos durų radęs dėžę su devyniais kačiukais, jis nusprendžia jais pasirūpinti užuot šventęs Kalėdas. Miestelio veterinaras neseniai išėjo į pensiją, tad Marlė yra vienintelė, galinti patarti, kaip tinkamai pasirūpinti šiais rastinukais. Bendras tikslias vėl suartina seniai išsiskyrusius jaunuolius. Ar įvyks Kalėdinis stebuklas ir Marlė apsispręs likti miestelyje? Ar devyni kačiukai ras naujus namus ir globėjus?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Komedija, Romantinis, Drama, Šeimai, Fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt