Christmas By Starlight
Metai
2020
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Gary Yates
Aktoriai
Šalis
Canada

Kalėdos žvaigždžių šviesoje (2020)

Christmas By Starlight

Teisininke dirbanti Anė sužino, kad jos tėvų įkurtą ir puoselėtą užkandinę ketinama iškeldinti, o pastatą, kuriame ji gyvavo daugybę metų – nugriauti. Neapsikęsdama tokios neteisybės ji nužingsniuoja į Holt Enterprises biurą ir tikisi pasikalbėti su įmonės generaliniu direktoriumi. Vietoj to, ji kaktomuša susiduria su verslo paveldėtoju Viljamu. Vaikinas priešinasi užmačiai paskirti jį į vadovo postą. Jis nenori gilintis į verslo subtilybes ir krtosi bet kokio sprendimų priėmimo. Dėl to dabar įmonėje ieškomas advokatas, galintis atstovauti Viljamo interesus ir jam patarti visais iškylančiais klausimais. Anė greit susigaudo, kad atėjo čia pačiu laiku ir apsimeta, kad atėjo į darbo pokalbį. Mergina tikisi artimiau susipažinti su Viljamu ir įtikinti sustabdyti statybos projektus. Kalėdų dvasia žaižaruoja visoje gatvelėje, o drauge ir viltis, kad Anei pavyks išgelbėti ilgamečius verslus. Anės ir Viljamo dėka suruošiamas Kalėdinis aukojimo vakaras, kuris gali atnešti stebuklą. Bet kaip reaguos Vilo tėvas, sužinojęs, kad Anė yra apsišaukėlė? Su kokia sąlyga turės sutikti Vilas, kad statybų projektas būtų panaikintas?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: TV Filmas, Romantinis, Komedija, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt