Christmas In Evergreen: Bells Are Ringing
Metai
2020
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Linda-Lisa Hayter
Aktoriai
Šalis
Canada

Kalėdos Evergryne. Skambantys Varpai (2020)

Christmas In Evergreen: Bells Are Ringing

Hanos gyvenimas klostosi puikiai. Ji yra įsimylėjusi geriausią vaikiną žemėje, o ir brolis netrukus tuoksis. Laukia dar vienos nepamirštamos Kalėdos Evergryne! Hanai patikima suorganizuoti Kalėdų muziejaus atidarymo šventę. Vadovaudama chorui, ruošdama Kalėdų pramogas, ji vis labiau pastebi, kad nejaučia šventinio džiugesio. Bendraudama su miestelėnas ji sužino, kad ne visi pritaria Kalėdų muziejaus atidarymui. Prie viso to prisideda ir bėdos su Eliotu. Hana pradeda abejoti, ar sužadėtinis tikrai yra tas vienintelis, su kuriuo norėtų praleisti likusį savo gyvenimą? Kaip Hana susidoros su kylančiais rūpesčiais?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Romantinis, TV Filmas, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt