Once Upon a Time in the Village
Metai
2022
Trukmė
1h. 41min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Marius Pocevičius
Aktoriai
Šalis
Lithuania

Filmas: Kartą Kaime (2022)

Once Upon a Time in the Village

Mažame Veisiejų miestelyje veiklus seniūnas daro tikrus stebuklus. Šalikelės nušienautos, medžiai apgenėti, parko suoliukai atnaujinti. Tačiau miestelis merdi, o veisiejiškių trobos tuštėja. Ir visai nenuostabu, kad gimstamumas drastiškai mąžta. Štai jau dvejus metus veisiejiškis Martynas negali susirasti poros! Į paieškas pasineria visa nedidukė bendruomenė, bet išrankus vyrukas niekaip neišsirenka tos vienintelės. Galiausiai problemos sprendimo imasi ieškot pats seniūnas. Jis paskelbia neįtikėtiną konkursą visiems Lietuvos nuomonės formuotojams. Kas geriausiai išreklamuos miestelį ir pritrauks gausius turistų srautus, tas laimės 100 000 Eurų piniginį prizą. Ar tarp gersenybių, užplūdusių Veisiejus, atsiras mergina, suvirpinsianti Martyno širdį?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt