Cop And A Half: New Recruit
Metai
2017
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jonathan A. Rosenbaum
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America

Policininkas Su Puse. Naujokė (2017)

Cop And A Half: New Recruit

Mieste tvyro chaosas! Laiškai iš pašto dėžutės išmėtyti kur papuola, bibliotekos lentynos su visomis knygomis nugriautos, prekybos stendai išblaškyti. Detektyvas Markas Simonsas privalo per savaitę surasti pokštininkus ir likviduoti dronų armiją valdančius nenaudėlius. Pareigūno nuostabai, kaip partnerė jam paskiriama dvylikametė mergaitė. Iš pradžių, nei už ką nesutikęs dirbti drauge, Markas netrunka suprasti, kad ši paauglė puikiai išmano technologijas ir turi neprastus detektyvės įgūdžius. Laukia atkaklus ir nuožmus blogiukų sekimas ir pašalinimas.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Kriminalinis, Komedija, Veiksmo, Šeimai, TV Filmas

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt