The Goat
Metai
1981
Trukmė
1h. 34min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Francis Veber
Aktoriai
Šalis
France,Mexico

Filmas: Nevykėliai (1981)

The Goat

Pietų Amerikoje paslaptingomis aplinkybėmis dingsta turtingo prancūzų verslininko duktė. Geriausio Prancūzijos privataus detektyvo Kampana vadovaujama paieška neduoda jokių rezultatų. Vienas iš mergaitės tėvo patarėjų pasiūlo beprotišką idėją – ieškoti merginos pasiųsti Pereną, vieną iš bendrovės darbuotojų. Perenas visą gyvenimą buvo tikras nevykėlis, kaip ir dingusi verslininko duktė – ją taip pat persekiojo nesėkmės. Patarėjas mano, kad toks panašumas gali padėti rasti dingusiąją. Merginos tėvas sutinka, todėl jis vėl išsiunčia Kampana į Meksiką kartu su Perenu. Detektyvą smarkiai erzina nevykėlis partneris, kuris, be kitų bėdų, dar yra įsitikinęs esąs paieškų vadovas...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Kriminalinis, Nuotykių

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt