Return To Montauk
Metai
2017
Trukmė
1h. 46min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Volker Schlöndorff
Aktoriai
Šalis
Ireland,Germany,France
Amžiaus cenzas
N-14

Filmas: Grįžimas į Montoką (2017)

Return To Montauk

Filmas sukurtas Maxo Frischo kūrinio motyvais. Šešiasdešimtmetis rašytojas Maksas Zornas atvyksta iš Berlyno į Niujorką reklamuoti naujo, iš dalies autobiografinio romano. Vyras, vedęs Klarą, tačiau turi dar vieną kelionės tikslą – susitikti su sena meile Rebeka. Kai jis pasirodo moters namuose, ši nėra sužavėta. Nors tebeprisimena Maksą, dabar jos gyvenimas kitoks – Rebeka yra gerbiama advokatė prestižinėje įstagoje. Netrukus Rebeka pakviečia Maksą keliauti į Montoką prie jūros, kur jie anksčiau kartu keliaudavo. Tam, kad suprastų, jog jie vienas kitam jau yra tik mitas. Juk Zornas šiandien sunkiai atskiria praeities faktus nuo susikurtos fikcijos. Subrendęs populiarus rašytojas su neišspręsta praeitimi, draskomas meilės dviem moterims. Dvi stiprios išraiškingos stichijos – ugnis ir vanduo. Visi nori vieno – tikros tyros meilės, tačiau praeities klaidos ir paslaptys neleidžia jiems priartėti prie šio idealo. Ar jų likimas pasikeis? Ar jų pasirinkimai suteiks jiems laimės? Paprastas filmas apie sunkią, bet tikrą meilę. Filmo pasaulinė premjera įvyko Berlyno kino festivalyje.

Apdovanojimai
3 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Romantinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt