The Book Of Love
Metai
2016
Trukmė
1h. 47min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Bill Purple
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Meilės Knyga (2016)

The Book Of Love

Kaip ir bet kurią kitą dieną, Naujojo Orleano architektas Henris ruošiasi eiti į darbą. Jo nėščia žmona Peni, pamačiusi paauglę mergaitę, besirausiančią jų ir kaimynų šiukšlėse, paprašo vyro pasikalbėti su ja, gal galima kuo padėti. Peni pabučiuoja Henrį atsisveikindama ir palinki sėkmės darbe. Tačiau ši diena nebus tokia, kaip visos kitos. Henriui pasiūloma tapti įmonės partneriu. Tačiau, paskambinus telefonu, pranešama, kad Peni automobilis pateko į avariją. Netikėta Peni mirtis sugriauna vyro pasaulį. Bandydamas atsitiesti po tragedijos, jis nusprendžia išpildyti žmonai duotą pažadą ir padėti kaimynystėje gyvenančiai skurstančiai paauglei įgyvendinti svajonę – pasistatyti plaustą ir perplaukti Atlantą. Pagrindinį vaidmenį atlieka lietuvių kilmės aktorius Jasonas Sudeikis.

Apdovanojimai
6 nominacijos

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 19d. sekmadienis
01:55
Gegužė 18d. šeštadienis
00:45

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt