Famous Five 4
Metai
2015
Trukmė
1h. 37min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mike Marzuk
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Penki Draugai 4 (2015)

Famous Five 4

Šaunusis pusbrolių ir pusseserių Kirinų ketvertukas su šuneliu Timiu ir vėl patiria naujų nuotykių. Šį kartą mumijų ir faraonų šalyje Egipte. Džordž ir Diko tėvas Bernardas Kirinas siunčiamas į Kairą – jis turi nugabenti pirmojo Egipto faraonoTutaluno Buliaus amuletą, kuris buvo netikėtai rastas Vokietijos Egipto muziejuje. Vaikai įsiprašo važiuoti kartu. Bet vos nuvykus amuletas pavagiamas, o Bernardas patenka į kalėjimą. Vaikai turi jį išvaduoti ir suardyti slaptos draugijos sąmokslo planus...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Kriminalinis, Šeimai, Nuotykių

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt