Pinocchio: A True Story
Metai
2021
Trukmė
1h. 34min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Vasiliy Rovenskiy
Aktoriai
Šalis
Hungary,Russia

Pinokis: tikra istorija (2021)

Pinocchio: A True Story

Jaunasis Pinokis pabėga nuo savo genialaus kūrėjo Jepetto ir iškeliauja į pasaulį su žirgu Tibaltu. Jis prisijungia prie keliaujančio cirko, kuriam vadovauja sukčius Modjafocco. Pinokis netrukus tampa pagrindine atrakcija, o išparduodant pasirodymus visoje šalyje, Katė ir Lapė apiplėšia žiūrovų namus. Nors policija įtaria Pinokį, jis pats apie plėšimus nežino. Jis be galo įsimylėjęs Belą ir padedamas Lucildos nori pavirsti gyvu berniuku ir laimėti savo gyvenimo meilę.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Animacija, Fantastika, Šeimai

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt