Escape And Evasion
Metai
2019
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Storm Ashwood
Aktoriai
Šalis
Australia

Filmas: Pabėgimas į Niekur (2019)

Escape And Evasion

Po misijos Birmoje, Australijos karo veteranas Setas grįžta patyręs žiaurų psichologinį sukrėtimą. Visa jo komanda misijos metu buvo išžudyta. Setas tikisi rasti ramybę namuose, bet praeities vaiduokliai jo taip lengvai nepaleidžia. Vieno iš negrįžusiųjų sesuo, žurnalistė Rebeka, netiki nei vienu Seto žodžiu. Mergina abejoja pasakojimu apie Birmoje dingusį brolį ir mano, kad Setas nutyli labai reikšmingas detales. Ar Setas sugebės išgelbėti byrančią santuoką, dukros meilę ir sveiką protą, atlaikydamas kasdienes panikos atakas ir atkaklios žurnalistės puolimą? Ką išgyveno užpultas Birmoje būrys ir kodėl išgyveno tik vienintelis karys?

Apdovanojimai
4 laimėjimai & 5 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Karinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt