Mulholland Drive
Metai
2001
Trukmė
2h. 27min.
ilgas
Režisierius
David Lynch
Aktoriai
Šalis
France,United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Malholando kelias (2001)

Mulholland Drive

Po to, kai vingiuotame Mulholando kelyje sudužus automobiliui, moteriai dingsta amnezija, ji kartu su Holivudo viltimi ieško užuominų ir atsakymų visame Los Andžele vingiuojančiame versle, kuris viršija svajones ir realybę.

Apdovanojimai
nominuotas 1 oskarą. 49 laimėjimai & 61 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Parodytas
Birželis 07d. penktadienis
00:50
Birželis 05d. trečiadienis
02:55
Birželis 03d. pirmadienis
21:00

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt