Ali & Ava
Metai
2021
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Clio Barnard
Aktoriai
Adeel Akhtar Claire Rushbrook Natalie Gavin Macy Shackleton Ellora Torchia
Šalis
United Kingdom

Filmas: Ali Ir Eiva (2021)

Ali & Ava

6.7
IMDb
2.8K balsų

Ali ir Eiva yra kilę iš skirtingų miesto dalių, skirtingų socialinių ir etnokultūrinių sluoksnių. Ji turi suaugusių vaikų ir anūkų, kuriais rūpinasi, derindama savo laiką su šeima ir mokytojos padėjėjos darbu vietos mokykloje. Jis nuomoja kelias patalpas ir papildomai užsidirba grodamas vakarėliuose kaip didžėjus. Nors jis kilęs iš gana konservatyvios pakistaniečių šeimos, jo santuoka jau daugelį metų yra apsimestinė. Tad pagrindinių veikėjų keliai vieną dieną susikerta, ir jų santykiai pamažu peržengia atskirties ribas. Nominuotas dviem BAFTA apdovanojimams – kaip nepriklausomas britų filmas ir aktorius Adeelas Akhtaras. Britų nepriklausomo kino apdovanojimai aktoriui Adeelui Akhtarui ir už muziką. Iš viso 5 kino apdovanojimai ir 12 nominacijų.

Apdovanojimai
nominuotas 2 BAFTA 5 laimėjimai & 14 nominacijos viso

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt