BlacKkKlansman
Metai
2018
Trukmė
2h. 15min.
ilgas
Režisierius
Spike Lee
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Juodaodis Iš Kukluksklano (2018)

BlacKkKlansman

Oskaru apdovanota biografinė juosta apie septintojo dešimtmečio Amerikos pilietines teises ir juodaodžių diskriminaciją visuomenėje. Kolorado Springso policijos departamente įsidarbina Ronas Stalvortas. Apskaitos skyriuje dirbantis vyrukas kasdien patiria patyčias, nes yra pirmasis ir vienintelis juodaodis įdarbintas čia. Bet netrukus Ronas randa savo vietą, jis paskiriamas į žvalgybos skyrių ir turi infiltruotis į negailestingo, vietinio Kukluksklano narių gretas. Atskleisti organizacijos narius ir užkirsti kelią teroristiniams jų išpuoliams pavyksta jam pagelbėja senas draugas, sutikęs apsimesti Ronu. Kaip sureaguos Kukluksklano nariai, sužinoję, kad juos apmulkino niekingas afroamerikietis.

Apdovanojimai
laimėjo 1 oskarą. 45 laimėjimai & 215 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Kriminalinis, Drama, Istorinis, Biografinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8
Treileris 9
Treileris 10
Treileris 11
Treileris 12
Treileris 13
Treileris 14
Treileris 15
Treileris 16

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt