Women on the Run
Metai
2019
Trukmė
1h. 34min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Martin Horský
Aktoriai
Šalis
Czech Republic

Filmas: Bėgančios Moterys (2019)

Women on the Run

Vera gyvena nuostabų gyvenimą su Jindřichu ir yra tvirtai pasiryžusi įgyvendinti paskutinę svajonę – nubėgti maratoną! Energingoji trijų dukrų motina mano, kad nebus sunku. Planas paprastas: ji su dukromis padalys trasą į keturias dalis ir daugiau nei 42 kilometrų iššūkį įveiks kaip šeimos estafetė. Žinoma, nė viena iš jų iki šiol nėra nubėgusi nė kelių šimtų metrų, bet tai juk smulkmena. Iki starto likus trims mėnesiams, treneris Vojta parengė puikų fizinio pasirengimo planą. Tačiau dukros visai neskuba pradėti treniruotis. Kiekviena jų bando susidoroti su užgriuvusiomis skirtingomis problemomis.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Romantinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt