Ride Along 2
Metai
2016
Trukmė
1h. 42min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Tim Story
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
N-14

Ilgas pasivažinėjimas 2 (2016)

Ride Along 2

„Ride Along 2“ tęsinys tęsiasi praėjus maždaug metams po paskutinio mūsų herojų nuotykio. Greitos kelionės į Majamį planai žlunga. Artėjant vestuvėms, Jamesas nenoriai išsiveža Beną su savimi į Majamį, kad galėtų sekti laidą, susietą su narkotikų žiedo byla, kurią jis bandė nulaužti. Majamyje jie susipažįsta su Maya, BS žmogžudysčių detektyve, kuri leidžia suprasti, kad Majamis yra jos velėna. Jie taip pat susiduria su AJ, šešėliniu įžūliu kompiuterių įsilaužėliu, kuris atskleidžia įrodymų, kaltinančių gerbiamą vietinį verslininką, turtingą Antonio Pope. Popiežius turi užburtą kelią ir vadovauja Pietų Floridos narkotikų prekybai. Jei Benas ir Jamesas sugebės įtikinti valdžią, kad Popiežius yra žiaurus nusikaltimų vadas, jie sustabdys jo šėlsmą. Jei nepavyks, vestuvių gali ir nebūti.

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 7 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Komedija, Kriminalinis

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt