The Bay Of Silence
Metai
2020
Trukmė
1h. 33min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Paula van der Oest
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Filmas: Tylos įlanka (2020)

The Bay Of Silence

Willas (Claesas Bangas) ir Rosalind (Olga Kurylenko) yra iš pažiūros laiminga pora su mažamečiu sūnumi Amadeo. Jų gyvenimas pasisuka dramatiškai, kai Rosalind pagimdo mergaites dvynes ir netrukus dingsta su visais trimis vaikais. Willo ieškojimas dingusios šeimos atveda jį prie nerimą keliančio atradimo: Rozalinda slepiasi atokiame name Prancūzijoje, o jų kūdikis sūnus Amadeo mirė paslaptingomis aplinkybėmis. Kai Willas bando išsiaiškinti, kas nutiko, jis atskleidžia nerimą keliančią tiesą apie Rosalind praeitį, įskaitant psichinių ligų istoriją ir tamsią paslaptį, susijusią su buvusiu meilužiu Miltonu (Brian Cox). Trapi Rosalind psichinė būsena, kurią apsunkina jos praeities traumos, perauga į psichologinę krizę. Jis atranda, kad Miltonas ja manipuliavo ir ją kontroliavo, o tai sukėlė sunkią psichologinę traumą. Istorijai vystantis, Willas turi naršyti apgaulės tinkle ir atskleisti tikrąją Amadeo mirties priežastį, stengdamasis apsaugoti likusią šeimą. Filme gvildenamos netekties, traumų temos ir tai, ką reikia padaryti, kad atskleistų tiesą ir apsaugotų artimuosius. Laiminga pora, graži šeima, nauji namai ir nelaimingas atsitikimas, apversiantis visų jų gyvenimus. Net ir po sūnaus mirties Vilas tiki žmonos nekaltumu. Tačiau siaubinga tiesa apie jos praeitį sukelia naujų įtarimų...

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 23d. ketvirtadienis
01:20
Gegužė 21d. antradienis
22:30

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt