Arkansas
Metai
2020
Trukmė
1h. 55min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Clark Duke
Aktoriai
Šalis
United States of America
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Arkanzasas (2020)

Arkansas

Arkanzaso narkotikų barono Frogo rankose – visi svarbiausi kvaišalų pardavimo sandoriai. Kailas ir Svinas dirba šiam nusikaltėliui, nors niekada nėra jo matę. Susitikę su parko prižiūrėtoju Braitu, kuris taip pat dirba Frogui, vyrukai gauna netikras tapatybes. Nuo šiol jie bus eiliniai parko darbuotojai, kurie tikrai neatkreips teisėsaugos dėmesio į save. Svarbiausia – nebendrauti su vietiniais gyventojais ir nesivelti į konfliktus. Tačiau ne viskas taip paprasta, nes vos už keleto dienų Svinas pradeda susitikinėti su Džona, vietine mergina, kuri tuoj sužino apie juodus darbelius. Negana to, slėpdami savo neprofesionalumą, jie nužudo vieną iš klientų. Frogo reputacija byra į šipulius. Ar nesusipratimų ir beprotiškų lenktynių su mirtimi uragane atsidūrę kvaišalų prekeiviai liks gyvi?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Kriminalinis, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt