Synonymes
Metai
2019
Trukmė
2h. 3min.
ilgas
Režisierius
Nadav Lapid
Aktoriai
Šalis
Germany,France,Israel

Filmas: Sinonimai (2019)

Synonymes

Filmas prasideda netikėtų įvykių virtine, po kurios iš Izraelio į Paryžių atvykęs Joavas lieka visiškai nuogas tuščiame šaltame bute. Ryte sušalusį paklydėlį be sąmonės randa jauna porelė Emilis ir Karolin, gyvenantys aukštu žemiau. Pora sušildo Joavą, duoda jam drabužių, pinigų ir telefoną. Jie tampa vyro vedliais nepažįstamame mieste. O Joavas pasiryžęs ištrinti savo kilmę ir tapti tikru prancūzu. Vaikinas atsisako kalbėti hebrajiškai ir bet kokia kaina stengiasi atrasti naują tapatybę – nuo drabužių iki nuolatinio prancūziškų sinonimų mokymosi. Taip jis stengiasi sukurti save iš naujo, pamiršęs savo kilmę ir šaknis. Filmas laimėjo Berlyno kino festivalio pagrindinį prizą "Auksinį lokį" ir FIPRESCI premiją. Apdovanotas Izraelio kino akademijos prizu už geriausią operatoriaus darbą. Iš viso 5 kino apdovanojimai ir 25 nominacijos. Rodytas Tarptautiniame Vilniaus festivalyje "Kino pavasaris".

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt