Not Safe For Work
Metai
2014
Trukmė
1h. 14min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Joe Johnston
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Mirtini Spąstai (2014)

Not Safe For Work

Ambicingas advokato padėjėjas Tomas Mileris dirba garsioje advokatų kontoroje, susitikinėja su nuostabia bendradarbe Ana ir, rodosi, turi viską, ko gali norėti jaunas, karjeros siekiantis specialistas. Įmonėje visi dirba prie dviejų didelių bylų. Viena iš jų – susijusi su ieškiniu farmacijos kompanijai, o kita – Gambizzi byla prieš mafijos šeimą. Farmacijos bylos sprendimo išvakarėse vadovai visus darbuotojus paprašo eiti namo anksčiau. Sutrikęs interneto ryšys paralyžiuoja bet kokį darbą. Negana to, vadovas atleidžia Tomą, apkaltinęs šnipinėjimu Gambizzi byloje. Prieš išeidamas iš pastato, Tomas pastebi įtartinai besielgiantį vyriškį. Jis nutaria pasekti kostiumu apsirengusį nepažįstamąjį, kylantį į 34 pastato aukštą. Netrukus viskas pradeda suktis pašėlusiu greičiu, nes Tomas tampa nužudymo liudininku. Keistasis vyras yra ne kas kitas, o mafijos siunčiamas smogikas, kuris nei vieno liudininko nelinkęs išleisti gyvo.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt