Family Friends
Metai
2021

Jos Geriausio Draugo Vestuvės (2021)

Family Friends

Vestuvių planuotoja Siena Hart atvyksta susitikti su naujais savo užsakovais. Pakeliui, užsukusi nusipirkti kavos, ji kaktomuša susiduria su patraukliu vyruku. Po akimirkos jie vienas kitą atpažįsta. Juk Siena ir Metas – seni vaikystės draugai. Aišku, po daugybės metų gerokai pasikeitę. Apgailestaudama, kad neturi laiko ilgesniam pabendravimui, Siena išlekia iš kavinukės. Bet atskubėjusi į susitikimą, mergina vėl pamato Metą. Pasirodo, kad jo sužadėtinė ir pasamdė Sieną. Ji bus Meto vestuvių pokylio planuotoja! Būsimoji nuotaka absoliučiai neturi laiko gilintis į šventės organizavimo detales. Ji viską palieka spręsti Metui. Ar po ilgų valandų, kurias praleis kartu, seni vaikystės draugai atgaivins ne tik prisiminimus, bet ir simpatiją vienas kitam? Kaip pasielgs Metas, kai išauš svarbiausia jo gyvenimo diena?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą:

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt