10x10
Metai
2018
Trukmė
1h. 26min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Suzi Ewing
Aktoriai
Šalis
United Kingdom

Filmas: Slaptasis Kambarys (2018)

10x10

Robertas Luisas (akt. Luke Evans) jau keletą mėnesių stebi gėlių parduotuvės savininkę Keti Niuland (akt. Kelly Reilly). Jis puikiai žino, kur mergina lankosi, kada pietauja, ką veikia laisvalaikiu. Tačiau vieną dieną automobilių aikštelėje jis užpuola moterį ir jėga įsodina į automobilį. Atvežęs į nuošalų namą, jis uždaro Keti mažame, izoliuotame kambaryje be langų. Anot vyro – kambarys nepralaidus garsui, tad rėkti tikintis pagalbos yra beprasmiška. Įtempta psichologinė kova prasideda, nes Robertas kamantinėdamas Keti siekia išgauti iš jos prisipažinimą apie siaubingą nusikaltimą. Jis kaltina įkaitę jo žmonos nužudymu. Galiausiai mergina prisipažįsta, kad ji naudojasi savo mirusios dvynės tapatybe. O dirbdama sesele ligoninėje ji žudė tik prasikaltusius, nuodėmingus pacientus. Keti teigia, kad Roberto žmona jam buvo neištikima, todėl sulaukė siaubingos mirties. Ar Robertas patikės, kad žmona jį apgaudinėjo? Ar Ketei pavyks ištrūkti iš mirtino kambario?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Drama, Mistinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt