Another Round
Metai
2020
Trukmė
1h. 57min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Thomas Vinterberg
Aktoriai
Šalis
Denmark,Netherlands,Sweden

Filmas: Dar Po Vieną (2020)

Another Round

Yra teorija, teigianti, kad žmogaus kraujyje nuo gimimo esama pusės promilės alkoholio deficito, – išgėrus tam tikrą kiekį, atsiveria mintys, išsisklaido nerimas ir užgimsta kūrybingumas. Įkvėpti tokios idėjos, Martinas su trimis draugais, visi gyvenimo rutinos išvarginti vidurinės mokyklos mokytojai, įsitraukia į eksperimentą – darbo dienomis palaiko nuolatinį girtumą. Martinas eksperimentą pradeda jau kitą darbo dieną, ir kolegos galiausiai sutaria gurkšnoti alkoholį tik darbo dienomis, iki aštuntos valandos vakaro, o savaitgaliais padaryti pertrauką. Iš pradžių draugus apėmęs pakylėjimas įkvepia eksperimentuoti toliau, tačiau ilgainiui tampa aišku, kad alkoholis gal ir įsiūbavo pasaulio istoriją, bet už kasdienius veiksmus tenka atsakyti. Filme nenutylima apie alkoholio vartojimo padarinius, tačiau pusę promilės kraujyje režisierius T. Vinterbergas lygina su žmogiškąja egzistencija ir iš jos kylančiu skausmu, liūdesiu, o svarbiausia – su drąsa gyventi. Pasak režisieriaus, mūsų gyvenime vis mažiau chaoso, tad filme jis stengėsi perteikti pasiryžimą rizikuoti ir išdrįsti gyventi. Jis cituoja filosofą S. Kierkegaardą: "Kas yra jaunystė? Svajonė. Kas yra meilė? Svajonės prasmė." Anot jo, tai skamba tarytum poezija, pilna užslėptų prasmių, kartu perteikia kontrastą tarp jaunystės ir vidutinio amžiaus. Režisierius prisipažįsta, kad filmą sukūrė tik dėl žuvusios dukters Idos. Ji buvo griežčiausia ir atviriausia jo kritikė, o šis scenarijus jai be galo patiko... Pelnė "Oskarą", BAFTA apdovanojimą kaip geriausias užsienio filmas. 4 Europos kino akademijos prizai: už geriausią filmą, scenarijų, režisūrą ir geriausiam vyro vaidmens atlikėjui Madsui Mikkelsenui. Iš viso 59 apdovanojimai ir 74 nominacijos. Rodytas Vilniaus Europos šalių forume "Scanorama".

Apdovanojimai
laimėjo 1 oskarą. 59 laimėjimai & 74 nominacijos viso

Žiūrėti per TV

Parodytas
Gegužė 26d. sekmadienis
17:05
Gegužė 26d. sekmadienis
17:00
Gegužė 26d. sekmadienis
01:10
Gegužė 04d. šeštadienis
22:05
Gegužė 04d. šeštadienis
00:40
Gegužė 03d. penktadienis
00:20
Gegužė 02d. ketvirtadienis
21:03

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2
Treileris 3
Treileris 4
Treileris 5
Treileris 6
Treileris 7
Treileris 8

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt