Berthe Morisot
Metai
2012
Trukmė
1h. 35min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Caroline Champetier
Aktoriai
Šalis
France

Filmas: Berta Morizo (2012)

Berthe Morisot

Istorija prasideda 1865 metais, kai dvidešimt penkerių metų Berta Morizo svajoja tapyti, niekada nesusituokti ir visada gyventi su seserimi Edma. Tėvai dukters ateitį mato kitokią ir jos "užgaidas" vertina nepalankiai. Berta maištauja, kol pagaliau susipažįsta su tuo metu jau garsiu dailininku Eduaru Manė. Šis susidomi jaunąja dailininko mokine, o jos veidas jį įkvepia. Būtent Berta pozavo garsiajam impresionisto paveikslui "Balkonas". Jaunoji Berta tapo ne tik viena iš Manė mūzų, bet ir aistringa jo kūrybos gerbėja, norinčia iš jo mokytis ir sulaukti meninio pripažinimo. Filme užsimenama apie galimą jųdviejų meilės trauką, kuri taip ir neišsipildė. Susitikimas ir draugystė su Manė pakeitė Bertos mąstymą, santykius su seserimi, pagilino jos ryšį su tapyba ir pasauliu. Filmas baigiasi, kai jos paveikslas "Lopšys" sulaukia sėkmės pirmojoje impresionistų parodoje. Filme atskleidžiamas moters, kuri tapo pirmąja profesionalia tapytoja ir pirmąja impresioniste, likimas.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Biografinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt