Alphaville
Metai
1965
Trukmė
1h. 40min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jean-Luc Godard
Aktoriai
Šalis
Italy,France

Filmas: Alfavilis (1965)

Alphaville

Slaptasis agentas Lemi Košinas siunčiamas į futuristinį Alfavilio miestą, kur turi rasti dingusį žmogų ir išlaisvinti miestą iš tironiško valdovo galios – sunaikinti "Alfa 60", sąmoningą kompiuterį, kontroliuojantį kiekvieną gyvenimo Alfavilyje aspektą. Dirbtinis protas valdo miestą pagal visus totalitarizmo bruožus. Jis uždraudžia laisvą mąstymą, meilę, poeziją ir kitus, jo nuomone, nereikalingus gyvenimo dalykus. Agentas Košinas, maištaujantis prieš sistemą ir gebantis išvengti jos spąstų, susvetimėjusiai Alfavilio visuomenei grąžina realybę ir įsimyli didžiausio piktadario dukrą. Filmas pelnė tarptautinio Berlyno kino festivalio pagrindinį prizą "Auksinį lokį".

Apdovanojimai
1 laimėjimas & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama, Mokslinė fantastika, Mistinis

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt