Deadly Due Date
Metai
2021
Trukmė
2h. 0min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jeff Hare
Aktoriai
Šalis
United States

Filmas: Dviveidė (2021)

Deadly Due Date

Į klasiokų susitikimą atvykusi Klerė puikuojasi nėščiosios pilvu. Bilas ir Reičelė pamatę ją šiek tiek drovisi ir sutrinka, nes, nepaisant visų pastangų, jiems niekaip nepavyksta susilaukti atžalos. Vakarėlio metu Reičelė atsiveria Klerei, kokia sunki našta slegia jos pečius po daugybės dirbtinio apvaisinimo bandymų ir persileidimų. Sulaukusi paguodos, ji tiksi atradusi naują draugę. Tačiau Klerė akivaizdžiai turi planą suvilioti Bilą. Juk prieš penkiolika metų, vidurinės mokyklos vakarėlio metu, jis pabučiavo jai į skruostą. Tikėtina, kad jausmai gali būti gyvi ir po tiek metų! Klerė jau visai netrukus patenka į ligoninę ir pagalbon pasikviečia Klerę ir Bilą. Porelė pasielgia altruistiškai ir parsiveža iš ligoninės besilaukiančią Klerę namo. Moteris lepteli, kad tik tokiai šauniai porai norėtų atiduoti savo vaikelį. Žodžiai suveikia, kaip katalizatorius ir Reičelė su Bilu tampa ne tik paslaugūs, bet visiškai priklausomi nuo Klerės. Dabar sutuoktiniai turi tikslą, kad jų globojama moteris išnešiotų jiems sveiką kūdikį. O Klerės tikslas yra priešingas. Ji tiksisi sukurti naują mažą šeimą, pašalindama iš kelio niekam nereikalingą varžovę Reičelę.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, TV Filmas

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt