First Name: Carmen
Metai
1983
Trukmė
1h. 25min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Jean-Luc Godard
Aktoriai
Šalis
France
Amžiaus cenzas
S

Filmas: Vardas – Karmen (1983)

First Name: Carmen

Pagrindinė veikėja yra Carmen X, teroristų gaujos narė. Ji klausia savo dėdės Jeano, išskalbto kino režisieriaus, ar ji gali pasiskolinti jo namą pajūryje, kad galėtų su draugais nufilmuoti filmą, tačiau jie iš tikrųjų planuoja apiplėšti banką. Apiplėšimo metu ji įsimyli apsaugos darbuotoją. Filmas persipina tarp Carmen pabėgimo su sargybiniu, jos dėdės bandymo sukurti sugrįžimo filmą ir styginių kvarteto, bandančio atlikti Bethoveną.

Apdovanojimai
2 laimėjimai & 1 nominacija

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Komedija, Kriminalinis, Drama, Romantinis, Muzikinis

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt