Deadly Deed: A Fixer Upper Mystery
Metai
2018
Trukmė
1h. 24min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mark Jean
Aktoriai
Šalis
Canada,United States of America

Mirtina Sutartis. Seno Namo Paslaptis (2018)

Deadly Deed: A Fixer Upper Mystery

Statybų ir renovacijos specialistė Šenon sutinka nemokamai padėti suremontuoti seną pastatą, kurį ne pelno organizacijai paaukojo bankas. Kai ji ir jos draugas, detektyvinių knygų rašytojas, Makas Salivanas, atvyksta į objektą, jame randa negyvą banko prezidentą Čarlzą Poterį. Vėliau paaiškėja, kad jis buvo prieš sprendimą paaukoti šį pastatą, tačiau banko valdyba jo nuomonės nepaisė. Ar jis turėjo sąsajų su šiuo senu pastatu, o gal ne pelno organizacijos atstovai surengė keršto išpuolį? Šenon pasiryžusi išsiaškinti visas paslaptis ir užbaigti renovacijos užsakymą.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Mistinis, TV Filmas

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt