Heart to Heart
Metai
2022
Trukmė
1h. 32min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Mona Achache
Aktoriai
Šalis
Belgium,France

Filmas: Širdis Prie širdies (2022)

Heart to Heart

Meilė nepaiso nei amžiaus, nei vietos. Niekada negali žinoti, kada ir kur ją rasi. Galime įsimylėti vaikų darželyje, gatvėje, parke. Jozefas džiaugiasi, kad, išėjęs į į pensiją, pagaliau galės įgyvendinti seną svajonę – tapti gatvės klounu. Būtent klounada padės jam sutikti energingąją Maruską, keliaujančios dviračių kavinės savininkę. Regis, visą gyvenimą jiedu ieškojo vienas kito, bet ar ne per vėlu dabar įsimylėti? Be to, į Jozefo vilą atsikrausto išsiskyrusi jo dukra Anička su penkerių metų sūnumi Honziku. Moteris nusprendė visiems laikams baigti bet kokius santykius su vyrais. Tačiau susitikimas su sena meile kaimynu Pavelu suvirpina širdį ir verčia keisti nuomonę. Mažasis Honzikas susiranda draugę darželyje. Jis pirmą kartą patiria tokius jausmus, ir, nežinodamas, ką daryti, laukia patarimų iš mamos, senelio Jozefo ar dėdės Karelo, kuris irgi įsimyli darželyje Honziko auklėtoją Elišką. Be to, šauniam Karelo basetui labai patinka Eliškos kalytė Salina. Meilė suteikia vilties ir džiaugsmo, nors, žinoma, pasitaiko kliūčių. Nuo mūsų herojų priklauso, ar jie jas įveiks gera valia ir su šypsena.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt