The Unthinkable
Metai
2018
Trukmė
1h. 28min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
George Loomis
Aktoriai
Šalis
United States of America

Filmas: Nesuvokiamas Blogis (2018)

The Unthinkable

Šešiolikmečiai Aleksas ir Ana įsimyli vienas kitą, tačiau netrukus vaikino asmeninis gyvenimas pradeda žlugti. Jam emociškai svetimas tėvas Bjornas apsėstas sąmokslo teorijų, o Alekso motina susikrauna daiktus ir išvyksta. Kai Alekso šeima išyra, jaunuolių pora irgi priversta pasukti skirtingais keliais. Po dvylikos metų, kai Švedijoje įvyksta koordinuota teroristinių išpuolių serija, Aleksas ir Ana vėl susitinka. Kai pasaulis aplink juos griūva, seni jausmai sugrįžta, ir Aleksui tenka kovoti dėl savo gyvenimo meilės. Pasakojimas seka Alekso, Bjorno ir Anos bandymą emociškai susitaikyti, o pražūtingi paslaptingi išpuoliai visiems laikams pakeičia jų gyvenimus.

Apdovanojimai
5 laimėjimai & 6 nominacijos

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Trileris, Veiksmo, Romantinis, Mokslinė fantastika

Filmo anonsai

Treileris 1
Treileris 2

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt