Tokarev
Metai
2014
Trukmė
1h. 38min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Paco Cabezas
Aktoriai
Šalis
France,United States of America

Filmas: Tokarevas (2014)

Tokarev

Paul Maguire – sėkmingas verslininkas ir pavyzdingas tėvas įsikelia gyventi į naują namą su savo mylima žmona ir paaugle dukra. Nepaisant to, kad darbe Paul yra labai užimtas, jis suranda laiko iš mokyklos paimti savo dukrą. Praeityje Paul buvo įsitraukęs į nusikaltėlių pasaulį ir turėjo reikalų su pavojingais žmonėmis, tačiau dabar jis labai sąžiningai tvarko savo verslą, rūpinasi šeima ir yra pareigingas savo šalies pilietis. Tačiau nežinomi užpuolikai apiplėšia Paul namus ir jis vėl pasuka į tą kelią, kurį, regis, buvo visiems laikams pamiršęs...

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Veiksmo, Kriminalinis, Trileris

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt