Rosamunde Pilcher: Melodie der Liebe
Metai
2008
Trukmė
1h. 27min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Dieter Kehler
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Meilės Muzika (2008)

Rosamunde Pilcher: Melodie der Liebe

Po mylimos žmonos mirties Frencis Džeikobas vienas augina jų dukrelę Izabelą. Pastebėjęs iš mamos paveldėtą mažylės polinkį muzikai, tėvas stengiasi ją kaip įmanoma skatinti ir ugdyti, nors giliai širdyje liūdi, kad dukra siekdama geresnio išsilavinimo turės palikti Kornvalį. Tuo tarpu jo mergina Natali nekantrauja, kada tai įvyks, nes ne per geriausiai su mergaite sutarė. Ir staiga viskas pasikeis, kai į vaizdingąjį Kornvalį atvykusi Nina susižavės tiek Frenciu, tiek jo dukrele Izabela.

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt