Rosamunde Pilcher: Herzen im Wind
Metai
2008
Trukmė
1h. 30min.
vidutinio ilgumo
Režisierius
Karl Kases
Aktoriai
Šalis
Germany

Filmas: Širdys Vėjyje (2008)

Rosamunde Pilcher: Herzen im Wind

Lordas Duglasas Šendonas trypčioja ant bažnyčios laiptų, laukdamas savo išsvajotosios nuotakos Sofijos. O ši negali vykti į vestuves be savo brolio ir vyriausio pabrolio Edvardo, kuris bare skandina liūdesį, kad jo sesuo teka už netinkamo vyro. Sofija išsipuošusi vestuvine suknele vyksta ieškoti brolio ir patenka į autoavariją. Nors nuotaka lieka sveika, sutinka vyrą, kuris prieš dvejus metus sudraskė jai širdį, palikęs be jokių paaiškinimų. Ar jausmai jau tikrai užgesę?

Žiūrėti per TV

Per pastarasias 30 dienų, šis filmas nebuvo transliuotas televizijos eteryje.

Tačiau čia galite rasti panašaus žanro tv filmų programą: Drama

Filmo anonsai

Treileris 1

Filmo Aktoriai

Filmų Kanalai

TVfilmai.lt yra jūsų asmeninis TV filmų gidas, skirtas tiek kompiuteriui, tiek mobiliajam įrenginiui. Ši platforma suteikia tikslią ir nuolat atnaujinamą informaciją apie televizijoje rodomus filmus, leisdama jums lengvai rasti norimus filmų tvarkaraščius su aprašymais, nuotraukomis, aktoriais ir filmų reklaminiais klipais (treileriais).

TVfilmai.lt ne tik pristato populiariausių televizijų programas, tokias kaip TV3, LNK, LRT, BTV, TV3 Film ir kitas, bet ir pasiūlo platų pasirinkimą kitų kanalų. Tai tik maža dalis visos gausybės! Čia rasite įvairiausių žanrų pasirinkimus, pradedant nuo Veiksmo, Trilerių, Dramų, Romnatinių, Komedijų, Fantastinių, Siaubo, Kriminalinių, Animacinių, Tikrais Faktais, ir baigiant Šeimai skirtų filmų. IMDB reitingus ir filmų anonsus bei informaciją apie jų transliavimo laikus.

O svarbiausia – galimybė sukurti asmeninę TV filmų programą pagal savo skonį. Stebėti tik mėgstamų kanalų filmus, nesvarbu, ar tai filmas ar animacija vaikams. Tvfilmai.lt prisitaiko prie jūsų įpročių ir poreikių, leisdama jums mėgautis televizijos filmais be papildomų pastangų.

TVfilmai.lt yra čia, kad patogiai ir greitai atrastumėte geriausius TV filmus ir animaciją jau dabar! Apsilankykite ir patirkite patogumą!

© 2022 tvfilmai.lt